Питання розробки поздовжніх профілів на саморегульованому кільцевому перетині (СКП)

Отримав наступне питання:

Доброго дня, підкажіть будь ласка чи правильно я розумію, в мене вузол - приєднання і повздовжні профілі має бути 3? в межах проектної зони ось так як я позначив 1-2 зелений, 1-3 фіолетовий і 2-3 жовтий ? і оці точки про які ви нам говорили на заняті вони там мають розміщуватися?

Відповідаю:

Вітаю! Теоретично можна впоратися і зробити все одним профілем, проте я не раджу Вам як початківцю так робити. Див. мою картинку. Рекомендую робити так: 1) профіль магістралі 1-2 через точки A і B; 2) профіль магістралі 3 через точки C і B; 3) профіль магістралі 3 через точки D і A; 4) профіль магістралі 1-2 через точки D і C. Я не раджу Вам перетинати поздовжні профілі (їх траси) більше ніж в 1 точці за раз. Накладати їх цілими лініями - це ідея, яку вкрай складно опрацювати на самому профілі.

Отримав ще одне питання:

У мене питання з приводу профілів. У мене з ними точно щось не так. Можете підказати як бути у ситуації коли у мене всі значення більше 20-ти проміле? чи це нормально?


це моя траса, вона коротка, тому й профіль такий

Відповідаю: очевидно, ваша ділянка має складний рельєф і для планування саморегульованого кільцевого перетину на ній - доведеться її дещо вирівняти. Я рекомендую понизити похил і зрізати землю на проектному профілі магістралі 1-3, який Ви зробите першим. При цьому враховуйте, що висотною відміткою точки A, Ви фактично задаватимете поздовжній похил для профілю 2 (D-A). На практиці Ви маєте вирівняти складну ділянку і влаштувати підпірну стінку або відкол для поєднання з іншим рельєфом.