PTV Vissim: часті запитання

3. Що робити, коли вам потрібна підтримка

3.1. Порожнє вікно або повідомлення про помилку при відкритті онлайн-довідки Vissim

Питання
Я намагаюся відкрити онлайн-довідку Vissim, але отримую лише порожнє вікно. Іноді також з’являється повідомлення про помилку. Як я можу відновити її роботу?

Відповідь
Швидше за все, проблема викликана однією з наступних причин:
онлайн-довідка не знаходиться на локальному диску
у шляху до інсталяції Vissim використовується символ #.
В обох випадках онлайн-довідка не працюватиме належним чином.
Проблема (1) спричинена виправленням безпеки Microsoft®, яке блокує виконання файлів довідки на віддалених дисках. Найпростіший спосіб подолати цю проблему - встановити Vissim локально або на віртуальній машині. Якщо це неможливо або небажано, системний адміністратор може знайти інше рішення в базі знань Microsoft®.
Для подолання проблеми (2), Vissim потрібно встановити на диск зі шляхом, що не містить символів #.

3.2. У разі аварійного завершення роботи програми: Створіть дамп файл/дамп аварійного завершення з диспетчера завдань

Ознака
PTV Visum/PTV Vissim/PTV Vistro постійно виходить з ладу, можливо, без чіткого повідомлення про помилку.

Що робити
Спочатку встановіть поточний пакет оновлень: Difference between Release versions and Service packs/Download Setups and Updates  · Customer Self-Service
Проблема все ще виникає?
Будь ласка, надайте нам
a) скріншот повного вікна програми, включно з повідомленням про помилку.
б) аварійний дамп.
Щоб створити аварійний -дамп:

  1. Відкрийте диспетчер завдань.
  2. Відтворіть аварійне завершення роботи.
  3. Залиште всі діалоги відкритими.
  4. У диспетчері завдань виберіть процес (вкладка “Деталі” або “Процеси”), відкрийте контекстне меню і виберіть “Створити дамп файл”.
    Через деякий час з’явиться діалогове вікно, в якому буде вказано шлях до DMP-файлу:
  5. Запакуйте файл дампа аварійного завершення в zip-архів. Будь ласка, назвіть zip-файл відповідно до використаного релізу та пакету оновлень, щоб ми могли провести аналіз, наприклад, 22.01-07.
  6. Завантажте zip-архів на FTP/хмарне сховище (за потреби вкажіть його у своєму запиті на підтримку).

3.3. Зверніться до служби підтримки PTV

Питання
Як я можу зв’язатися зі службою підтримки, якщо у мене є питання або я хочу повідомити про помилку?

Відповідь
Переконайтеся, що ви попередньо ознайомилися з поширеними запитаннями:
Verkehrsplanungssoftware PTV Visum | PTV Group
Knowledge Base - Home  · Customer Self-Service

Ви можете зв’язатися зі службою підтримки PTV наступним чином:
Портал підтримки: https://support.ptvgroup.com/
Форма підтримки: https://www.ptvgroup.com/support_mobility

Використовуючи PTV Visum/Vissim, форму підтримки можна попередньо налаштувати із значеннями середовища, такими як ОС та номер ліцензії:
Меню → ‘?’ або “Довідка” → (Технічна) підтримка.

Будь ласка, опишіть ваш запит якомога точніше, тобто які кроки призводять до проблеми. Будь-яке рішення або обхідний шлях буде надано якнайшвидше.
Будь ласка, додайте пакет підтримки: Crash/Support Package/Diagnostics  · Customer Self-Service
Клієнти технічної підтримки також отримують підтримку з питань моделювання та роботи з програмним забезпеченням.
Не соромтеся вносити пропозиції щодо покращення та розвитку продукту.

3.4. Як створити ‘Hotline Package’? (PTV Vissim 11 і вище)

Питання
Як я можу створити ‘Hotline Package’?

Відповідь
Примітка: стосується PTV Vissim 11.00-06 та більш ранніх версій. Інструкції надаються для PTV Vissim 11, але також застосовні для більш ранніх версій.

  1. Запустіть командний рядок (Пуск > Виконати, введіть cmd > Enter).
  2. Перейдіть до каталогу Exe інсталяції PTV Vissim 11 (наприклад, cd C:\Program Files\PTV Vision\PTV Vissim 11\Exe).
  3. Введіть наступну команду: vissim110 -o -flush
  4. Відтворіть помилку і залиште PTV Vissim відкритим.
  5. Відкрийте каталог EXE\ вашої інсталяції PTV Vissim.
  6. Запустіть VDiagGUI.EXE, двічі клацнувши на назві файлу.
  7. Виберіть вкладку “Пакет гарячої лінії” (‘Hotline Package’).
  8. Переконайтеся, що всі файли діагностики вибрані.
  9. Натисніть кнопку “Створити”.

3.5. Аварійний закриття/пакет підтримки/діагностика

Питання
Як створити Пакет підтримки (Support Package)?

Відповідь
Якщо у вас виникли проблеми зі аварійним закриттям ПЗ або встановленням PTV Vissim, скористайтеся інструментом “Діагностика”, щоб створити Пакет підтримки. Це Zip-архів, що містить всі необхідні файли для аналізу проблеми, але достатньо малий, щоб його можна було надіслати через форму підтримки, Портал підтримки або електронною поштою.

Примітка: стосується PTV Vissim 11.00-07 і пізніших версій. Якщо ви використовуєте більш ранню версію, будь ласка, зверніться до наступних поширених запитань: How can I create a Hotline Package? (PTV Vissim 11 and earlier)  · Customer Self-Service

  1. Відкрийте каталог EXE\ вашої інсталяції PTV Vissim.
  2. Клацніть правою кнопкою миші на Diagnostics.exe і виберіть “Запустити від імені адміністратора”.
    Відкриється вікно діагностики. За замовчуванням показана вкладка “Дії”.
  3. Тільки у випадку, якщо програмне забезпечення зазнає збою під час запуску або пізніше, в іншому випадку продовжуйте з кроку 4:
    3a) Натисніть “Запустити Vissim у режимі діагностики (за допомогою Монітора процесів)”.
    Відкриється діалогове вікно вибору файлу. Монітор процесів можна завантажити тут:
    Process Monitor - Sysinternals | Microsoft Learn
    3b) Натисніть “Відкрити”.
    3c) Якщо у вас виникла певна помилка, відтворіть її.
    3d) Закрийте PTV Vissim.
  4. У вікні “Діагностика” перейдіть на вкладку “Пакет підтримки”.
  5. Переконайтеся, що всі діагностичні звіти вибрані.
  6. Натисніть кнопку “Створити пакет підтримки”.