Огородження вздовж проїздної частини

Шановні колеги,

підкажіть будь ласка, як можна зобразити огорожу такого типу


бо я знайшла тільки можливість встновити через 3DModels_Pedastrian Guidance_Post850. Чи може він використовуватись в якості огорожи? Якщо так, то як його збільшити?
Дуже дякую за підтримку та Ваші відповіді.

Добрий день, Катерино.
На жаль, не можу знайти вищевказану модель 3DModels_Pedastrian Guidance_Post850 або щось схоже на дорожнє огородження серед стандартних моделей у власній версії Vissim.

У таких випадках шукаю 3d моделі у просторах інтернету. А саме моделі форматів, які підтримуються у Vissim

.
Наприклад тут: Steel Barrier Free 3D Model - .3ds - Free3D.

А щоб змінити розмір 3D-моделі в Vissim, можна використовувати параметр Масштаб.

2 Вподобання

Добрий вечір, Михайле,

дуже дякую за допомогу.
Підкажіть, як інтерпретувати отримані результати моделювання показників роботи мережі в зручний для роботи формат - docx.
А то я бачу наступне


А скрін при моделюванні нажаль не зробила.

Дякую.

Зазвичай, роблю це вручну - у Vissim з таблиці результатів аналізу копіюю значення необхідних мені атрибутів (затримки, швидкість, кількість зупинок і тд.) і далі вже працюю з цими даними у Word або Excel. Приклад:

Якщо працювати з файлом по результатах аналізу, який ви добули з Vissim, то в кінці цього тектового документу є рядок з назвами атрибутів та наступний рядок - усі результати по моделюванню. Рядки можна перенести у ексель і розділити по стовпцях використовуючи функцію Розділення тексту на різні стовпці за допомогою майстра текстів - Підтримка від Microsoft

2 Вподобання