Курси\навчання Civil 3D (BIM проектування)

Усім привіт

Зіткунвся с потребою навичок користування Civil, доблістно клацав по буквачкам у Гугл на що він, запропонував декілько шкіл де зможуть навчити, але я маю деякі сумніви з вибору.

Основні потреби:
-створення об’єктів
-роботи з рєльєфом (створення, редагування)
-планування трас
-роботи з землею (розрахунок кількості земляних робіт)
-вертикальне планування

Це, все, що потрібно на цей час, але впевнений-з часом, ці потреби розширяться; тому хочу охопити більшу кількість матеріалу.

Вмію створювати прості об’єкти, з’єднувати їх на самому простому рівні. Це як: колоти горіхи королівською печаткою; знаючими всі можливості софту

Із 10 шкіл куди дав запит, відповіли дві)) прайс навчяння 9 000-13 000 грн, що цілком мене влаштовує, але проблема в тому, що система навчяння мені не підходить: доступ до записів вебінарів+підтримка викладача-це як відео у ютуб дивитись ті писати коментарі

Система навчяння:
-онлайн уроки 2-3 рази на тиждень
-індивідуальне спілкування з викладачем
-онлайн

Потрібно не просто показати як відкривати проект, а як користуватись усіма можливостями Civil

Може поділитися досвідом? Та кидайте коментарі: все фігня, відкривай АВТОКАД та рахуй усе сам

1 Вподобання

Привіт, я років 7 назад працював в Сivil, використовував для курсового.
Користувався цими навчальними відео - https://youtube.com/playlist?list=PL18yzNu3wFygnn9HV1tGkcKK9IWLfYVHg

Також зустрічав інфу тут - Як побудувати цифрову модель рельєфу засобами AUTODESK INFRAWORKS ТА CIVIL 3D - Блог команди Про мобільність

3 Вподобання

Дякую

По плану було вивчення саме на курсах, але мені зробили КП навчяння с прайсом в 35 000) Гадаю, на денний час, YouTube-мій порятунок

Норм канали в коментарі, перші шаги в Civil через них вивчив

1 Вподобання

Всім привіт, хто підскаже чому не коректно CIVIL 3D відображує відмітки на профілі. Наприклад по лінії профілю виїмка грунта він її додає. Тобто проєктна відмітка стає більше ніж фактична. При насипі по профілю він її додає

Не зовсім зрозумів ваше питання. Ще актуально?
Можете додати скріншот проблеми?