Картограми для пішоходів у PTV Vissim

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, алгоритм дій для виконання картограми щільності у PTV Vissim на примиканні саме для пішоходів? Я намагалась визначити ці данні за допомогою “Pedestrians In Network”, але нічого не вийшло.


Надсилаю в доповнення свій файл:
Робочий файл.inpx (245,2 КБ)
Завчасно дякую за допомогу!

Доброго дня!
Це ви налаштовуєте колірне зображення пішоходів під час імітації.
А картограми пішохідних зон налаштовуються у Areas.

Попередньо потрібно вибрати у Конфігурації аналізу ці атрибути:

P.S. Ще у Вашій моделі немає світлофорів для пішоходів, для цього потрібно замінити пішохідні переходи на відрізки. Тоді буде можливість поставити світлофори і налаштувати конфліктні зони з транспортом.
А тротуари (відрізки) краще замінити на пішохідні зони (Areas).

Дякую Вам за відповідь. Я виправила те, що Ви написали, але картограма не відображаєтся. Не знаю у чому проблема. Ось виправлений файл:
Робота (3).inpx (240,7 КБ)
Завчасно дякую за допомогу!

Підкажіть, будь ласка, яку версію Vissim Ви використовуєте? Студентську?

Так, студентську. Не завжди є можливість використовувати повну версію.

Оскільки, у студентській версії є обмеження тривалості імітації (max. 600s), тому потрібно у Конфігурації аналізу виставити інтервали збору даних до 600s.
Ще для кращого відображення можна зменшити розмір клітинки.

P.S. Ви додали світлофори для пішоходів автоматично, це створило окремі циклограми і додаткові світлофори для транспорту. Вам потрібно було до Signal Controllers Intersection1-(2) додати сигнальні групи для пішоходів, визначивши для них тривалості зеленого, червоного сигналів і тоді виставити світлофори з пішохідними сигнальними групами.
Приблизно це так має бути налаштовано:

Ще тут має бути вказано мінімальна тривалість сигналів (згідно теорії 7с), а фактична (20 і 40) вказується у Сигнальному плані

Доброго дня, я виправила свої помики, але картограма все ще не відобржаєтся, можливо є ще якісь помилки у моїй роботі? Не могли б Ви її ще раз переглянути і підказати мені, де я все ще роблю помилку що картограма не відображаєтся?
Робота (3).inpx (243,9 КБ)
Завчасно дякую!

Зверніть увагу, що потрібно вибрати Use color scheme.


Також потрібно запустити імітацію, дочекатись завершення розрахунку моделі і тоді картограма має відбразитись.

1 Вподобання

Зрозуміло, дякую Вам за відповідь!